Vítejte na stránkách firmy Stániny dorty Plzeň

1.5.2016 jsem založila malé dortové studio v centru Plzně. Pečení je mým koníčkem i prací. Ukázky mé práce najdete v sekci Fotogalerie.

Peču dorty svatební, narozeninové, křtinové, netradiční 3D a 2D dorty. Prostě takové, jaké vy chcete. Jsem moc ráda, když mi dáte volnou ruku a nejsem svázaná předlohou z internetu, pak jde práce i líp od ruky.

Uvažujete o dortu? Tak prosím objednejte včas, termíny jsou hodně plné a ideálně objednání 14 dní až měsíc předem zajistí, že dort budete mít v termínu.

Pečení mě moc baví a zákazníci jsou spokojení, tak udělám radost ráda i Vám.

Moje dorty najdete i v časopisech

Torty od mamy a Torty snou

Moje dorty byly 4x publikovány v časopisech s návodem na výrobu a tento gotický dort byl poslední z nich a vyšel v Tortech od mamy na Slovensku 6.9.2017.

Dort mozaika


Letošní dort ( 2017 ) pro časopis Torty od mamy (SK)

Vyšel začátkem září a je v něm vše i s postupem na výrobu tohoto dortu pro začáteční i pokročilé cukráře.

Jednoduché a efektní zdobení.


Žena

maketa pro časopis

Dort s názvem Žena, jsem dělala v době před otevřením studia pro slovenský časopis Torty snou, který vycházel i u nás.

Naši partneři


Foto Schwarzovi

Svatební fotografie

Svatební fotografie jsou hned po prstýncích asi nejdůležitější památkou na váš velký den. Kromě oddacího listu, manžela nebo manželky a prstýnků toho ze svatby většinou moc nezůstane. Svatební šaty a oblek vyměníte za civilní, květiny uvadnou, dorty a cukroví se sní, výzdoba zmizí… Svatební fotografie se ale mohou stát živou vzpomínkou na den, kdy jste si řekli své „ano“. Listováním ve svatebním albu si i po čase připomenete nejen všechno podstatné z obřadu, následné skupinové rodinné fotografie a samostatné portréty novomanželů jsou samozřejmostí,  ale zachytíme pro vás i všechny detaily z příprav nevěsty před obřadem, přes krájení dortu a první společný tanec až po večerní zábavu. Z celého dne tak můžete mít ucelenou fotoreportáž.

 

Rodinné portréty - Fotografování dětí

Nabízíme fotografování rodin s dětmi.

Taktéž využíváme služeb fotoateliéru v Plzni. K focení používáme bílé i vzorované fotopozadí, „dřevěné“ podlahy a různé rekvizity. Zvláště při fotografování malých dětí může být hračka důležitým pomocníkem, poslouží jako rekvizita a dítěti případně pomůže rychleji získat pocit jistoty. Kromě oblíbených hraček pro děti je vhodné si s sebou vzít i oblečení na převlečení a botičky, ve kterých chcete děti nafotit, jinak se spíše fotí naboso. Vzniknou tak rozmanitější fotografie. Velmi hezky také působí barevně či nápaditě sladěné oblečení všech fotografovaných, případně celé rodiny. 

Focení dětí vyžaduje trpělivost a je nutné proto počítat s dostatkem času. Pokud by se dětem z nějakého důvodu přece jen nechtělo „spolupracovat“, domluvíme náhradní termín, případně i alternativní prostředí.

Máte-li zájem o zachycení vašich ratolestí či rodinných snímků pod širým nebem, nafotíme děti během hry nebo procházky např. v parku, na hřišti, pískovišti... Pěkné rodinné snímky rádi nafotíme i v pohodlí vašeho domova nebo zahrady.